Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy adjak fel postán nadrágot...

Hogy adjak fel postán nadrágot a bnőmnek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a csomagolására,mibe rakjam stb.


Légyszi segítsetek mert még soha az életbe nem adtam fel ruhát postán:S


Azért a családi kapcsolatokhoz írtam mert itt ált. felnőttek nézelődnek,anyukák csak tudják mit h kell.


2011. jan. 13. 17:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tedd be egy zacsiba, és aztán csomagold be valami papírba, amire normálisan rá tudod írni a címzést. De az se gond, ha nem tudod jól ráírni, akkor csak ragassz rá egy papírt, rajta a címmel.
2011. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja és ajánlottként kerül 800ft-ba 750gr-ig.
2011. jan. 13. 17:36
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát ha egy kiló, akkor nem fog beleférni a 750grammosba. De a legtutibb, ha ott megkérdezed, mennyibe kerülne csomagként, levélként, ajánlva, nem ajánlva, stb. és az alapján döntenéd el, hogy adod fel.
2011. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen,igen. Ez lesz a legegyszerűbb,köszi!
2011. jan. 13. 17:39
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem buborékos borítékba rakd.Így tuti,hogy nem lesz baja,és nem kell bíbelődnöd a csomagolással sem.Mindenképpen ajánlottként küldd!
2011. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

2 kilóig ajánlottan 960Ft

[link]

De gondolom te is itt nézted :)

Csomag tippre kiválasztott budapesti kerületből szintén tippre kiválasztott vidéki városba 1050Ft lett.

Jobb levélként feladni.

2011. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!