Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok ilyenkor tenni, a...

Mit tudok ilyenkor tenni, a szembesítésen kérdezhetem-e, hogy van-e lehetőségem hazugságvizsgálat indításának kérvényezésére? Mit tegyek, hogy ne ússza meg a bűnös, hogy hamisan vádolt?

Figyelt kérdés
A vőlegényem volt albérlői nagyobb összegű hátralékkal távoztak az albérletből, a csekkeket a vőlegényem rendezni próbálta velük, véletlenül rájött hol tartózkodnak, és át akarta adni a csekkeket, meg akarta mutatni a papírokat, hogy mit halmoztak fel, kompromisszumos megoldásra akart jutni velük, de nem nyitottak ajtót, a lány a rendőrségen feljelentést tett, és megvádolt garázdasággal, hogy én is jelen voltam, holott én teljesen más helyen tartózkodtam aznap(azaz otthon,kb. 40km-re a helytől), a helyszínen soha előtte, és azóta sem jártam. A rendőrség kihallgatott, és mondták, hogy bizonyíték hiányában ejtik az ügyet a szembesítés után. Én viszont tovább szeretném vinni az ügyet, hogy ugyan ne játszanak már emberek mások becsületével, és feleljen a hazugságáért. Sajnos az igazamat, maximum a buszsofőr tudná bizonyítani,(mert aznap reggel utaztam haza) ha egyáltalán emlékszik rám, mert már majdnem három hónapja történt, és mivel egész nap otthon tartózkodtam, mert a számítógépen volt munkám amit el kellett végeznem határidőre egész nap ki sem mozdultam, így nem kerültem kapcsolatba mással, mint a családommal. Őket viszont x km-ről nem akarom berángatni ebbe a városba ahol tették a feljelentést, hogy tanúskodjanak.Mit lehet ilyenkor tenni, hogy tudom megfogni őket, hogy ne játszanak sem másokkal, sem a hatóság munkáját ne gyarapítsák szórakozásból.
2011. jan. 13. 20:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!