Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vigyek a barátom szüleinek...

Mit vigyek a barátom szüleinek, mikor először megyek hozzájuk vacsorára?

Figyelt kérdés

Amolyan bemutatosdi vacsora lesz, eléggé izgulok miatta. Mit vigyek a barátom szüleinek? Egyáltalán vigyek valamit?

Ami miatt meg még jobban izgulok, hogy a tavalyi kémiatanárom fia a barátom, szóval őt már ismerem is, de mégis...


2011. jan. 14. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem odafelé menet vigyél valami gyors kaját, hátha sz*r lesz a kaja... na de amúgy sztem max valami kis dísztárgyat, de én nem várnám el. Nem kötelező az.
2011. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Esetleg dísztárgyat, ha szeretsz akkor kézzel is készíthetsz valamit, de mindenképp valami apróság legyen csak:)
2011. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vacsorára vigyek pl. hotdogot? :O Hát bocsi, de ezt a tanácsot nem fogom megfogadni. Szerintem illetlen lenne az anyukájával szemben, úgy jönne ki, mintha azt gondolnám nem tudna főzni. Ha szar is lesz, nem szólok majd egy szót sem. Nem elvágódni akarok a szüleinél, hanem bevágódni. :P
2011. jan. 14. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem szükséges :) Ha a barátodnak van egy öccse vagy húga akkor neki egy tábla csoki, de nem hiszem hogy a szülőknek kéne vinni valamit...
2011. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagy esetleg valami finom desszerted a párod anyukájának, mint nő a nőnek, mondhatni, amit vacsora után elcsipegettek...de gondolom vacsi után ott is lesz desszert
2011. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!