Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A férjemnek az első házasságáb...

A férjemnek az első házasságából van egy fia aki már betöltötte a 18 évet, meddig kell neki gyerektartást fizetni? Van e valami korhatár a középiskolára vonatkozóan?

Figyelt kérdés
A gyerek mivel megbukik a középiskolákban (amibe most jár az már a harmadik iskola, érettségit nem fog adni, csak egy szakács végzettséget). Az idén már 19 éves és még most járja a harmadik sulijában az első osztályt és még ezen kívül két évet kell járnia, vagy még többet ha másodszor is megbukik.
2011. jan. 17. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, amíg iskolába jár addig kell. Legalábbis nálunk így van.
2011. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
36%
Szia figyi ne oszd be a férjed pénzét...amikor összejötettek...tudtad h gyereke van és tudtad h vannak köteleztségei...és h a gyerek h tanul v h sem az sem a te dolgod.Téged csak azért érdekel...mert tudod h megbukik még tovabb kell fizetnie a párodnak.De h irjak mást is nappali tagozaton tanul akkor 23 éves koráig jár a családi meg a gyerektartás is.Szóval még bukhat párszor.....ja és nem azért csinálunk gyereket h 18éves korába eldobjuk....apa is ott volt amikor megfogant a gyerek tehát erröl ennyit.
2011. jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
36%
Köszönöm a privát levelet tetszett de itt nyugodtan leírhattad volna.....amúgy ha a férjed kért meg rá akkor nyugodtan mond csak meg neki h még pár évig fizethet.Neked meg csak annyit ilyet kivánsz nekem h ilyen gyerekem legyen???Ugy látszik te nem vagy anya mert akkor tudnád h egy anya minden körülmények között szereti a gyermekét bármilyen is.Hidd el ha a te fiad lenne te is védenéd foggal körömmel.És 1gyerek olyan lesz amivé nevelik...abba bele sem gondoltál h azért ilyen mert a szülei elváltak...apja is inkább csak azzal foglakozik meddig kell fizetni...és a fiú?Vele ki foglakozik legyen igy jó gyerek???Amúgy meg én nem osztom az észt,te jöttél erre az oldalra te kérdeztél...én csak válaszoltam ez egy ilyen oldal.
2011. jan. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!