Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történt Kadosa Kingával és...

Mi történt Kadosa Kingával és Csikos Emesével?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
meghaltak. az egyik lánynak biztosan volt késelésre utaló nyoma, a másiknak nem tudom, ezenkívül jól megtaposták őket.
2011. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos az egész eset ugye egy több emeletes discoban történt.

A West-Balka nevű szórakozóhely.

A 3. halott R.Rita.

Az állítások szerint,Kadosa Kinga-t ölték meg. Majd mindezután barátnője Emese odament hozzá,akit eltapostak.

Bár ebböl nemtudom mi igaz,mert láttam egy videót ,amin egy barna hajú lányt késeltek meg.

Nemmessze mellette Kadosa Kinga (szőke hajjal) táncolt.

Az ellenőrzés nem volt jó.Több mint 4000rel többen jutottak,be az 1400 fős discóba. 40 DJ ,órási party.

Csakhogy több vallomás is utalt arra,amikor bementek semmi ellenőrzés nem volt.Csak a pénz volt a fontos.

Valaki ezt mondta.:"Semmi ellenőrzés nem volt,táskákat sem nézték meg.Szimplán,szó szerint belöktek az ellenőrök ,miután kifizettük az 1000ft-ot.

Még mögöttünk tolakodtak 2000ren.Akiknek nagy része be se jutott. Miután fel akartunk menni,mentünk fél emeletet,s vissza is akartunk fordulni,de nemlehetett.A tömeg mindenen át ment,valaki késsel tört magának utat".

Több videó ,más- és más vélemények.

Mindenki abban bízik ,balesen volt az eset.De szerintem ennek semmi köze nincs a véletlenhez.A kés hogy került oda? Miért indult be a tömeg? És még lehetne bőven kérdezni,de senki nem mondaná meg.

Eddig biztos "viccesnek" találták a gyilkosok az esetet,de közel sem az. Most senki nem vállal felelősséget, elbujnak.

Azon kívül egy férfi is vesztette életét ,akiért szintén sokáig küzdöttek.

min. 4 áldozat,sok sebesült.

A dolog magáért beszél.

És még 2 gondolat.Soha ne fókuszálj a rosszra,mint Kinga. Lásd.Képek fészbukon megmutatják.Kadosa Kinga:halál ma. máshol:várja az estét. Mint egy megérzés kiirta.Már ha nem is ugy értette.

Másik: valaki ellopta Csikós Emese telefonját,fellépvén fészbukjára.ezt irta: cs*cska vagyok,elhagytam a telefonom. Mindenki reméli,hogy még náluk van,és könnyebb lesz megtalálni a tetteseket.

Nem ismertem őket,de szép lányok voltak.

Nyugodjanak békében.Angyalok!

2011. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
azt a videót be tudod linkelni, amin a Kinga táncol?
2011. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bár ez azt hiszem nem az.

de.:

0:35-36 mp.

http://www.youtube.com/watch?v=Nt0KmHiTdlY

+ egy csaj...

2011. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!