Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szeret TROLL-kodni?

Ki szeret TROLL-kodni?

Figyelt kérdés
nevezzük a nevén: Unalmadban kinézel egy fórumot, ahol nekiállsz vért szívni. Megvárod a dühödt, habzószájú vadparasztokat, hogy megjelenjenek és bekapják a horgot, mire te agyba vérbe oltod magad és kivívod a köz utálatát.
2011. jan. 18. 00:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja, és hol portyázol a leggyakrabban?
2011. jan. 18. 00:46
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát hogyne!

Imádom amikor hőbörögnek egy kis viccen vagy ironián

2011. jan. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mekkora egy ótvar féreg vagy, vadászol a sok kis szerencsétlen virtuális térben magát szórakoztatni és lekötni próbáló birkára. Hát ez ocsmány és megvetendő, szánalmas, nem találsz jobb szórakozást? Mivan túl sokat szopsz a melóban, vagy apu szopatott túl sokat? Vagy anyu többet nyúlt az üveghez, mint a bölcsődhöz? De azér jól szórakozunk nem?! :D Nem vagyok vérbeli troll, de kíváncsi voltam vannak itt ilyen formák :D
2011. jan. 18. 01:16
 4/14 anonim ***** válasza:
2011. jan. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, te csak egy humortalan, mocskos szájú kisköc sög gyerek vagy. Ha trollkodni akarsz, akkor előbb egy évig figyeld a nagyokat.

Egy vérbeli troll nem fröcsög, nem akar mindenáron menőzni. Mielőtt még egy ilyen semmitmondó szöveget leírnál, még játssz egy kicsit azzal, ami hozzádnőtt.

2011. jan. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nah végre egy nagyobb kaliberrel tüzelnek, pontosan ilyet kerestem. Be kell valljam nem vagyok jó trollkodásban, értelmem más irányba fordítom inkább, bár eme tényleg lényegretörő, mégis burkoltan a halál f***ára küldő kommenteddel megmutattad, hogy ez egy igen összetett és kemény foglalkozás. Azzal is tisztában vagyok, hogy régi, túlhasznált szöveget eresztettem el, ennyire telik.

Azért azt hozzátenném, hogy némileg azért beleszaladtál, mivel trollra vadásztam épp. Mindig megmosolyogtat munkásságotok, de komolyan, a sok nyomi 1 kaptafa fórumozók között, csak kevés ilyen gyöngyszem van, maximális tisztelet. Tajparasztnak születni kell!!! néha 1-2 emberrel szemben kölcsönkérném tehetséged.

2011. jan. 18. 01:42
 7/14 A kérdező kommentje:
azt lehagytam, hogy sem humortalan, sem ki_s_köc_s_ög nem vagyok, csak rossz kedvem volt és unatkoztam, de hihetetlen tömegű szavaid széles vigyort csaltak, amúgy erősen borostás pofázmányomra.
2011. jan. 18. 01:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm a bemutatkozó leveledet, bár a születésed okára, helyére és minőségére nem kérdeztem rá.Azért köszönöm, hogy elmondtad.
2011. jan. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szolgálni születni kell, ez itt a 21. század, nem kell ide jancsibohóc, ha van egy trollunk. Ne add még fel! Szolgáld a hozzám hasonló, rajtad jól mulató olvasókat!
2011. jan. 18. 01:55
 10/14 haggyámán ***** válasza:
Trolltrolltroll
2011. jan. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!