Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az "OMFG" rövidítés?

Mit jelent az "OMFG" rövidítés?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Oh, my fucking God.
2011. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem OMG-re gondoltál? Mert az Oh My God, "édes Istenem" vagy "Úristen"-t jelent.
2011. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oppá, erre nem is gondoltam, pedig még üzleti szaknyelvi szinten is jól beszélem az angolt, de hát így nem sértettek még meg fórumon... :)))
2011. jan. 18. 14:28
 4/9 anonim ***** válasza:
És az mit jelent,hogy asd?
2011. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utolsó: az semmit nem jelent, kis id.ióták szokták írni mikor valami vicces... de nem röidítés.
2011. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
jaja asd-ot vagy röhögésre, vagy arra szokták használni, ha már nem tudnak mit hozzászólni valamihez. Én pl akkor szoktam, ha valaki valami iszonyat idiótát ír, és erre én homlokon vágom magam és ASD... :) kb 'asd de idióta vagy'
2011. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

az a baj veletek akik itthon ilyen-olyan jol beszélitek az üzleti meg nemtom milyen angolt,hogy valojában sehogysem tudtok angolul,és mikor kimentek pofára estek,mert a "ti angolotokat" ott maximum hivatalokban,bankokban beszélik,nem a normál,köznapi életben


egy angliában élö magyar

2011. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ráhibáztál, én bankban dolgozom és ott valóban nem OMFG-zünk, de emiatt nem érzem magam kevesebbnek...


attól hogy nem ömlik a számon a trágárság, még simán megállok a talpamon bárhol a világban az angol tudásommal!!! mégis inkább vagyok itthon élő kultúrember, mint külföldön melózó szlenghóhem...

2011. jan. 19. 09:29
 9/9 Vivienne M. válasza:
na jó, ez már kemény... az, hogy valaki nem bír MO.-n elhelyezkedni, és külföldön dolgozik... nem folytatom, felesleges is azt hiszem....
2012. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!