Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hordhatom az "arab kendőt"?

Hordhatom az "arab kendőt"?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, de tudom hogy ez egy jelentéssel bíró ruhadarab. És most csak ezért ne hordjam? Én simán tetszésből hordanám. Ez most nagy baj?:(

Régóta szeretnék ilyet, mert megtetszett, utána olvastam csak neten hogy ennek jelentése is van. (kár...)


2011. jan. 18. 17:55
 1/7 anonim válasza:
nyugodtan hord csak már csak divatból is,a sztárok is hordanak de csak azért hogy fel ne ismerjék őket,de ha hordod akkor biztos valami arab embernek fogank nézni
2011. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az arab embereknek van valami külső jellemzőjük? pl hajban vagy bőrszín? mert engem nem biztos hogy annak néznének
2011. jan. 18. 18:31
 3/7 haggyámán ***** válasza:
Nekem is van, kicsit se érdekel, hogy mit gondolnak rólam az emberek, ha rajtam van. Nekem tetszik, barátaim felismernek, meg alapból jól áll, kell ennél több?:)
2011. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gyanús vagy nekem, hogy arab kendőt akarsz hordani!!!
2011. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mert? miért vagyok gyanús?
2011. jan. 21. 17:35
 6/7 spyke93 ***** válasza:
Mert a sok okos emberben ez tudatosult arab=terrorista
2011. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
miért ne hordhatnád? kit érdekel hogy a filoszemita hitgyülisek kiakadnak rajta? őrjöngjenek csak.
2011. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!