Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyiért vennék meg az...

Mennyiért vennék meg az alábbi telefont egy bizományiban, vagy valami ilyen helyen?

Figyelt kérdés
Nokia N73, tmobile-os, 3 éves, de nagyon jó állapotban van, 1 gigás memóraikártyával, töltővel. úgy kb. 20.000Ft körül van az ára, de az lenne a kérdésem, hogy egy ilyen helyen adnának ennyit érte vagy nem?
2011. jan. 18. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

pl svájc kisvárosai.

ott gazdagok az emberek. Ők pedig nem a pénzedért fognak rád mosolyogni.


amúgy jártam kint. metálos szinte sátánista ruházatban, idegenként sétálgattam a folyóparton. A horgászó bácsi így is köszönt nekem.

2011. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
b+, első eset, hogy rossz kérdéshez írok egy választ, elnézést! :) jelentsed nyugodtan mind2 hsz-emet, had töröljék!
2011. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, csak a véleményemet írom.

Ha valaki adna nekem (ingyen) egy három éves mobilt (mondjuk csak mert nem haszálja többé, mert vett egy másikat) nem lennék meghatódva. Szerintem egy mobilnak 3 év az nagyon sok."Megettem" már néhány mobilt, de egy sem volt másfél-két évesnél idősebb.


Ebből kiindulva a bizományi sem nagyon foglalkozik vele. A bizományi inkább hamar, jól eladható dolgokban gondolkodik.


Egyet tehetsz, bemész és megkérdezed, az ingyen van.


Csak remélem, hogy tudtam segíteni.

2011. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok, kösz.
2011. jan. 18. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!