Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szlovákiában avgy romániában...

Szlovákiában avgy romániában laknátok szivesebben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szlovákiában, szerintem jóval barátságosabb környék mint Románia.
2011. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szlovákiában
2011. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Erdélyben.
2011. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
27%
Én Szlovákiában lakom, de inkább laknák szívesebben Magyarországon...
2011. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Erdélyben laktam 10 évig.Nekem örökké az marad az igaz haza :) 15/L
2011. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
te,aki slovákiában laksz,miért laknál magyarországon szivesebben? miért lenne szerinted jobb itt?
2011. jan. 20. 19:55
 7/7 anonim válasza:
27%
"én aki Szlovákiában lakom" - mert egyszeruen más a 2 ország mentalitása.. nem sokszor voltam Mo.-n (számszerint 3x eddig életemben) de nem lehet osszehasonlítani. Ott éreztem eloszor hogy egyáltalán emberszámba vesznek valahol is.. meg nekem eléggé magyar hangzású nevem van, és ez miatt elég sokat szívtam itt (pl. amikor szlovák kozépiskolába jártam, vagy bármilyen hivatalban ahol látják a nevem). Meg igaz hogy szinte anyanyelvi szinten beszélem a szlovákot de azért elofordul néha hogy hibázok és olyankor máris nevetség tárgyává válok a szlovákok kozott, meghát egyszeruen itt enyhén kifejezve sem nagyon kedvelik oket. Igaz hogy mindig ez marad a szulohazám, de azért mégis szeretnék ott élni.. meg pl. én nagyon szeretek olvasni !magyar nyelven! és problémás a konyvek beszerzése is. meg hasonlook
2011. jan. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!