Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire jó ötlet egy nyelv...

Mennyire jó ötlet egy nyelv pc? Mik lehetnek a hátrányai?

Figyelt kérdés

Szeretnék 1x egy nyelv pc-t [piercin-et]

Egyesek szerint a nyelv pc nem jó ötlet mert, hogy elfertőződhet,meg utána mennyire fáj és persze ott a megszokott szöveg "Te úgy se bírnád ki"...=/

YouTube-on néztem vidiket,hogy szúrják a nyelv pc-t

háát annyira nem tűnik vészesnek..Vagy az?:S


Lenne 1-2 kérdésem:

-Ez a fertőzések gyakoriak vagy ritkák?

-A szúrás mennyire fáj?:S

(esetleg msn,e-mail cím van ha valaki tud méég 1-2

fontos infót adni :) )



Válaszokat előre is köszönöm :)


2011. jan. 20. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!nekem az a tanácsom, hogy ne csináltass nyelv pc-t. csináltass bárhova, de a nyelvedbe ne, mert elrákosodhat. tudom, hogy szélsőséges példa, de jól gondold meg, ki teszed e magad ennek a kockázatnak!?

az én gyerekemnek is van, akart a nyelvébe, de oda nem engedtem.

2011. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmiképp ne tegyél a nyelvedre 1 számítógépet mert összenyomja :S fáj az :S
2011. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Hát nem tudom 1-ik ismerősnek is van de hát még meggondolom és az úgy se most lenne mert még ahhoz fiatal vagyok.Csak jó előre tudni dolgokat mint,h akkor "ugorjak" hülyeségbe...:D
2011. jan. 21. 10:50
 4/9 anonim válasza:
100%

1. ha már piercinget akarsz, előbb tanuld meg leírni

2. ha normális helyen csináltatod, és rendesen kezeled, nem fog leesni a nyelved

3. ha fosol tőle, inkább felejtsd el, m gáz h minden nyominak piercingje van. régen stílust képviselt, ma már a mama pici fia/lánya is csináltat anyuci pénzéből. szánalmas. de ez már nem az én dolgom.

a lényeg, hogy semmivel sem veszélyesebb, mint a szemöldök, köldök, vagy orr-piercing.

2011. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nyelvpiercinges lányokkal egy bajom van: csókolózásnál még elmegy, de egy bizonyos más tevékenység közben elég irritáló tud lenni :D
2011. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
más meg pont azért bukik a nyelvpiercing-es csajokra:D nálam legalábbis nem panaszkodtak még. sőőt
2011. febr. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Okkéé..:D köszi a válaszokat :D
2011. febr. 26. 16:52
 8/9 anonim ***** válasza:
anyámnak van nyelv pc-je. 3 éve van,vissza se ment kiszedetni az orvosi fémböl készültet /elöször azt teszik be h szokja a nyelved/ és semmi gondja nincs vele. Am meg 5000 Ft.
2011. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ja és semmit nem érzel , komolyan mondom. 3 perc alatt megvan utána 1-2 napig nem ehetsz tejes dolgot de gondolom nem halsz bele. De arra készülj fel h a szúrás után azért fájni fog + kicsit csönd lesz majd mert nem fogsz beszélni:D

Anyámat se hallottam legalább addig:D Csak ezt : UHHH-UHU-HUMM-ÜHÜMMM-ÜÜÜHÖÖÜÜ :d szal élvezet volt

2011. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!