Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? Nnem...

Mit csináljak vele? Nnem tudom, hogy összejöjjek-e vele mert azért valamennyire szeretném vagy pedig ne. ő nem mer lépni felém mert állítólag nem tud rajtam kiigazodni.

Figyelt kérdés
Az osztályomba év elején megtetszett az egyik fiú osztály társam és akkor még akkor is kivoltam amikor közeledett a hétvége azaz nem láthatom két napig. Végig arra gondoltam h vajon mit csinál és kivel van. Egyik szünetben sikerült vele rendesen beszélnem és megtudtam h nincs barátnője, aminek persze nagyon megörültem. Egyik haverjával nagyon jóba kerültem és kiszedte belőlem h nekem tetszik a srác és 1 hónapig azt hallgattam tőle h mondjam meg neki. Mostanra már kb olyan mintha járnánk is és a legtöbben már azt is hiszik. Megtudtam, h eléggé tetszek neki és összeszeretne velem jönni de most már nemvagyok biztos benne h én akarok-e vele együtt lenni. Zavar az, hogy állandóan ott van ahol én, ha nem ülök mellette akkor bevágja a durcit. És ez már nagyon idegesít, viszont ha meg közeledik a hétvége megint ott vagyok, hogy két napig nem látom és nem fogom kibírni. Most nem tudom, hogy összejöjjek-e vele mert azért valamennyire szeretném vagy pedig ne. ő nem mer lépni felém mert állítólag nem tud rajtam kiigazodni.
2011. jan. 20. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez hasonlít az én esetemre, talán ha leírom, te is jobban fogsz tudni dönteni.


Az volt, hogy járt az osztályomba egy fiú, akinek nagyon tetszettem de ez akkor még nem volt kölcsönös. Aztán a többiek elkezdték cikizni mert elég béna volt tesiből ezzel persze nem értettem egyet mert senkit nem kéne emiatt cikizni, na mindegy a lényeg hogy átment másik iskolába és akkor nem is találkoztunk egy csomó ideig és járt egy lánnyal de most visszajött mert az anyja megint alsódörgicsén dolgozik ezért visszaköltöztek. Azt mondja, a csaj még mindig tetszik neki de én is tetszem neki a többi fiú már nem csúfolja, mert megtanult kislabdát dobni a másik sulinak jobb volt az oktatási rendszere. Aztán a marcsi azt mondta, hogy biztos nincsen barátnője és ráhajtott de akkor már kellemetlenül éreztem magam, nem tudtam hogy érzek e iránta valamit, mert tetszett de nem tudtam elfelejteni hogy még anno nem tudott pl magasugrani vagy lécet futni és ez akkor milyen ház volt. De most már nem volt gáz és egyszer bevallotta hogy tetszem neki, de akkor jött ez az új srác a suliba ő meg még tutibb volt. Akkor vele elkezdtünk kavarni de részéről nem voltam csak olyan rövid kaland, ja meg az is baj volt hogy ő tanár volt nem diák de a szerelemben ez nem számít, aztán a marcsi elkezdett járni a bercivel, ő az akiről meséltem és onnantól kezdve egyedül voltam és rájöttem hogy tetszik. De akkor már sokan azt hitték, hogy mi járunk pedig mondta nekik hogy ez nem igaz, mert a bercivel jár. megtudták a szüleim hogy ezt mondják ránk az iskolában nemcsak a diákok hanem mindenki, és nem örültek mert azt mondták hogy TIZENEGY ÉVESEN MÉG NE PASIZZ

2011. jan. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!