Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik 3 barát fog részt...

Melyik 3 barát fog részt venni a programon?

Figyelt kérdés
5 jó barát összeveszik, ez megnehezíti a közös estét. Charles nem fog elmenni, ha Darlene vagy Abe is ott lesz. Emma csak akkor megy el, ha Abe is elmegy. Bertrand csak akkor hajlandó Darlene-nel együtt menni, ha Emma is ott van, Abe viszont nem megy el, ha Darlene és Emma is ott van.
2011. jan. 23. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
3 jó barát és Jerry
2011. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamóca. ***** válasza:
ezt a kérdést ne hajnalba tedd fel legközelebb... így végigolvasni se nagyon sikerült
2011. jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Abe csak akkor nem megy el, ha Darlene és Emma együtt van ott? Tehát ha csak Emma van, akkor elmegy?


Ha csak Emma van ott és Darlene nincs, és akkor Abe elmegy a programra, akkor Emma, Bertrand és Abe mentek el.

2011. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hajnal?:D
2011. jan. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szamóca. ***** válasza:
a vasárnap legkorábban délbe kezdődik.:D
2011. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%-os jogos..
2011. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben, legközelebb később teszek fel ilyen jellegű kérdést.


Azt nem tudom, hogy ha együtt mennek, vagy külön mennek akkor megy-e a másik. A választ se tudom ezért kérdeztem meg itt. :)

2011. jan. 23. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!