Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik futárcég szállít...

Melyik futárcég szállít Nigériába?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nigériába szeretnék egy notebook-ot feladni.

Ajánlatok futár céget, ami nem túl drága...

Köszönöm


2011. jan. 24. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb cég nem szállít Nigériába, mivel elég sok visszaélés történik az ilyen afrikai államokban.
2011. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
DHL
2011. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Remélem nem egy eladó készüléket akarsz elküldeni??És majd átutalják a pénzt?

Ha igen akkor azonnal felejtsd el a dolgot,mert átverés az egész.

2011. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a figyelmeztetést... :))

Csak nézelődöm...

Csak egy notebookot akarnak tőle megvenni, de csakis úgy, ha előre utalják a teljes összeget...:)))

2011. jan. 25. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen ezzel vigyázni kell.Azért figyelmeztettelek .

Röviden,talán más is tanulhat belőle:

Általában 1 kint élő rokon-gyerek-testvér részére "akarják"megvenni.

Főképpen banki átutalást jelölnek meg,és egy bankot is megneveznek ahonnan majd "jön"a pénz.

Ezt még egy "hivatalosnak"tűnő banki forma nyomtatvánnyal is megerősíti a"bank",aki igazolja nála van már a pénz.

DE.Add fel a csomagot és a feladó vevény másolatát küld el a banknak.Ekkor majd ők "át utalják a pénzt"az általad előre megadott számlaszámra.


Ez már évek óta megy a neten,de sajnos sokan bedőlnek a trükknek.Többek között én is majdnem így jártam 1 telefonnal.Csak azért úsztam meg mert beírtam a keresőbe a "bank" nevét,és azonnal kidobta a trükkös oldalakat az egészről.

Bocs kicsi hosszú lett,de inkább itt pár perc mint a bosszúság és anyagi veszteség.

2011. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Nigériában qurva jó a nethálózat!!! :))))))

2.Ő szállít. [link]

2011. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csuka74 válasza:
Én nekem ma jött egy email hogy küldjem el az árút a fiának Nigériába de ő kanadai :/ és ő bank fizeti ki . Én meg írtam ha elküldi a bankomnak a pénzt utánna feladom az áárút de úgy hogy valaki feladja és várja a pénzt az felejtős .Senki ne tegye azt tudom javasolni mert soha nem fogja látni .
2013. ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!