Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szakot javasolnátok...

Milyen szakot javasolnátok másodiknak turizmus-vendéglátás mellé?

Figyelt kérdés

Most a BGF-en tanulok, két középfokú nyelvvizsgám van, de mire a diplomát megszerzem szeretnék mindkét nyelvből felsőfokú szakmait szerezni. Tervezem, hogy a mesterképzést is elvégzem majd, most viszont jó lenne elkezdeni egy másik szakot is, mert ez a turizmus-vendéglátás nem köti le az összes energiámat. Nem mondom, hogy egyszerű, de én könnyen tanulok, így elég jó eredményeim vannak eddig.Gondoltam az idegenforgalmi szakmenedzserre...plusz papírnak jól jöhetne az alapképzés mellett, főleg ha a mesterképzés is megvan. Főként azért vonz ez, mert egy 3. nyelvet tudnék tanulni heti 8 órában, 4 féléven keresztül, ingyen. Így aztán abból is egy középfokú szakmai valószínűleg összejönne. Így sztem a hülyének is megéri, tárgyakat is tudnék elfogadtatni,és nem hiszem h beleszakadnék a tanulásba.

Aztán az idegennyelvi kommunikátor is szemetszúrt, bár az távolabb áll az alapszakomtól és valójában csak ezzel a felsőfokú szakmával nem szeretnék dolgozni. Bár gondolom itt is meg lehetne tanulni egy 3. nyelvet...

Ezen kívül felmerült még idegenvezető okj tanfolyam, andragógia alapszak, vagy kereskedelem-marketing (ott nagyon sok tárgyat el tudnék fogadtatni a mostani szakomról). Szóval aki tud vmi okos tippet, tanácsot adni, azt szívesen veszem :)


2011. jan. 25. 00:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!