Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor megkérdezték tőled,...

Mikor megkérdezték tőled, hogy "Mi leszel, ha nagy leszel? " gyermekkorodban, mit válaszoltál? Mi számodra a tökéletes hivatás? (ha a fizetés nem számít) Mi a foglalkozásod most?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Újságíró szerettem volna lenne, most pedig korrektor vagyok. Végül is: szövegekkel foglalkozik mindkettő. :) Idővel kiderült, hogy nem nekem való az újságíró munkával járó túlzott pörgés. A tökéletes hivatást még keresem...
2011. jan. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: "lenne" helyett "lenni"... No, jó kis korrektor vagyok. :)
2011. jan. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

gyümölcs a jogobellában ^^

amúgy jogász akarok lenni most de kiskoromban kutyasétáltató akartam lenni :$ xd

L/14

2011. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 haggyámán ***** válasza:
Katona, tűzoltó, űrhajós, halász, autóversenyző, festő, szobrász, villanyszerelő, pilóta, rendőr, kommandós, rabló, kincsvadász. Elég nagy volt a képzelőerőm. :)
2011. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondtam hogy állatorvos. :) De nem így lett :)
2011. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 böiler ***** válasza:

Villamosmérnök. Viszont már nem akarok az lenni. Utálom. Rocksztár leszek, és ennyi.


17/F

2011. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, a rocksztárság is vagy bejön, vagy nem, sok sikert...

Én még nem tudom, h mi akarok lenni, pedig már kéne gondolkozni rajta..xD Régen fodrász vagy történelemtanárnő akartam lenni xd Na, ezek közül már egyik sem áll.:D

14/L

2011. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt mondtam, hogy felnőtt... vagy azt, hogy nem tudom... most azt, hogy színész...
2011. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!