Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a Valóvilág villájában...

Ha a Valóvilág villájában annyira elharapódznak az indulatok, hogy súlyos testi sértésre kerülne sor, vannak ott biztonsági őrök, akik esetleg közbe tudnak lépni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, késelés történhetne... Nem kell hozzá fél percnél több, és kész a baj.
2011. jan. 25. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Aláirták a szerződést ők válalták ha egyikük megőrül.

Egyébként van ott biztonsági szolgálat meg minden.

Egyébként a nézetségnek jót tenne lehetne legalább arra is szavazni a megkéselt életbe maradna e vagy ilyesmi

2011. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Úgy látom kezdenek begolyózni kicsit.Mint az óvodában,2csoportra oszlanak,jó hogy nem háborúznak,meg ölre mennek..Felhúztam magam nagyon az utóbbi adás kapcsán,amikor Zsófi,Anikó,éVA el kezdtek veszekedni...A többiről nem is beszélve...Én is azon gondolkoztam amikor Szandi kiborult,hogy ha valami gond lenne,bemennének-e hozzájuk...
2011. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez azért nem nevetséges, ott volt például a narancsdobálós Zsuzsi, gyerekesnek tűnik ugyan a fellépése, de ha kidobja a szemét valakinek.Itt nem csak Olivér testi épségét veszélyeztette.

Egyébként jó kérdés a késeléses dolog, szerintem valakit beküldenének, mert az egy dolog, hogy hirtelen növelné a nézettséget ( és "mellesleg" egy játékossal kevesebb ), de szerinted nem pártolnának el hosszútávon az emberek tőlük?!Mert én egy percig se néznék olyan műsort, ahol az ilyen már 1x megtörtént, és még sokan vannak így ezzel szerintem ebben az országban.Itt pedig pont az a lényeg, hogy totális érdeklődésed legyen a lakók iránt.

2011. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Remélem késelés történik. Az lenne a legjobb, ha bedobnánk közéjük egy szamurájkardot, és azt mondanánk aki túléli azé a fődíj. Ezek nem mások, csak haszonleső színészek.
2011. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Jóhogy bemennének, hisz őrzniük is kell az ojjektumot!
2011. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
És ilyeneket néztek..azért tart itt a világ..
2011. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ugyan mán nemnézünk mink ojat csaképen mindenröl tudunk ugye?
2011. jan. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!