Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne legyen így?

Mit tegyek hogy ne legyen így?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nagyon nem szeretek ebben a korba élni ez a modern kor teljesen kikészít.Van aki még így gondolkodik vagy csak én vagyok ilyen "lázadó"?{nem vagyok hippi,se szektás}
2011. jan. 25. 14:48
 1/5 anonim válasza:

Én is gondolkozom ezen...sajnos még megoldást nem találtam rá.

Ide születtünk...

2011. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamóca. ***** válasza:

szeretnéd élvezni ahogy éjszaka a kis retkes sikátorban hazafelé két patkány közt szlalomozva a fejedre borítanak egy tál fost?

szeretnéd puszta kezeddel meghámozni a vértől tocsogó frissten agyonvert csirkét?

szeretnél tűzön forralt vízben pici lavórban mosdani havonta maximum kétszer?

szeretnéd ugyanazt a bugyit viselni egy héten át?


nem olyan rossz az a modernizáció, hidd el nekem. nagyjából a te korosztályod (és az enyém is, nem személyeskedésnek szánom) aki először halna meg természetesen vagyu grana ki az ablakon. Az emberek talán jobbak voltak, de ne gondold hogy a kép csak idilli gyertyafényes családi hangulatból áll.

2011. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2011. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vissza fog ez még fordulni valamilyen szinten, mert igény lesz rá, de csak a jó dolgokban. Már is számtalan jele van ennek. A dolgok ismétlik önmagukat, a "divat" is körforgásban van. A történelem is:)
2011. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tyúkot azt minden héten kopasztunk....de a többi amit mondtál hát igen a higiénia nem volt a központban.Ebben a korban kell érvényesülni.Rájöttem.Egyébként fiú.
2011. jan. 25. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!