Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik ilyen betegség? :S...

Létezik ilyen betegség? :S (unlomról lenne szó légyszi ne nevessetek ki)

Figyelt kérdés
szóval az a hejzet h amióta az eszemet tudom én mindigis unatkoztam mármitn nem úgy értem h születésem óta megállás nélkül unatkozok de akár a legeslegjobb és szórakoztatóbb időtöltés közben is képes vagyok unatkozni sőt am már annyira uantkzotam h könnyeztem most is unatkozok és minden délután unatkozok unalmas minden akármit csinálok ha gépezek ha ovasok ha iskolában vagyok ha zenét halgatok ha beszélgetek valakivel akármit csinálok én UNATKOZOK :S persze van amikor elmúlik de órákmúlva max 1-2 nap vissza jön ez lehet valamilyen betegség? és mit lehet ellene tenni?
2011. jan. 26. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy "vársz valamire"? Nálam ez a jelenség áll fenn.

De a helyesírásra tényleg nem ártana ráfeküdni, és még az unalom is elszállna.

2011. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen betegség? (unalomról lenne szó, légyszi ne nevessetek ki!)

Szóval, az a helyzet, hogy amióta az eszemet tudom ,én mindig is unatkoztam. Mármit nem úgy értem, hogy születésem óta megállás nélkül unatkozok, de akár a legjobb és legszórakoztatóbb időtöltés közben is képes vagyok unatkozni. Sőt, am(?) már annyira unatkoztam, hogy könnyeztem. Most is unatkozom, és minden délután unatkozom. Unalmas minden, akármit csinálok, ha gépezek ha olvasok, ha iskolában vagyok, ha zenét hallgatok, ha beszélgetek valakivel, akármit csinálok én UNATKOZOM. Persze van amikor elmúlik, de órák múlva max 1-2 nap után vissza jön. Ez lehet valamilyen betegség? És mit lehet ellene tenni?


Azért majd vesd össze azt, amit írtál, és amire kijavítottam. Ha annyira unatkozol, akkor olvass, mert azzal is fejlődik az íráskészséged! Vagy ha unalmas, akkor ajánlom a Magyar Helyesírás Szabályait, izgalmas kis olvasmány minden korosztálynak. Egyébként meg unatkozni csak a buta emberek szoktak. Vagy azok, akiknek túl jól megy a dolguk. Tessék már csinálni valamit!

2011. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
-.- köszi ezeket a hasznos válaszokta de én nem ezt kérdeztem (am 2. válaszoló te legalább tényleg mondtál valam iértelmeset is köszi) még hogy "amit máshol nem mertél itt meg kérdezheted" pff szóval ilyen betegség nemlétezik! köszi am akkor most mitcsináljak h elmúljon ez az örökös unalom? és NE öjjetek megitn a helyesírásommal ha az érdekelne nem az unalomrol tettem volna fel kérdést...
2011. jan. 26. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Szükséged van egy olyan elfoglaltságra, ami teljesen lefoglal, és nem marad időd azon agyalni, hogy milyen unalmas minden. Van valami hobbid? Mi?
2011. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, akcentus. De a kérdező annyira ostoba, hogy neki például fel sem tűnt.

-.- Ismered ezt az emoticont, vagy csak divatból használod? Mert így nem igazán helytálló.


"Köszi ezeket a hasznos válaszokat, de én nem ezt kérdeztem. (Amúgy második válaszoló, te legalább tényleg mondtál valami értelmeset is, köszii) Még hogy "Amit máshol nem mertél itt meg kérdezheted"! Pff! Szóval, ilyen betegség nem létezik! Köszi amúgy. Akkor most mit csináljak, hogy elmúljon ez az örökös unalom? És NE jöjjetek megint a helyesírásommal! Ha az érdekelne, nem az unalomról tettem volna fel kérdést..."

Így azért mindjárt jobban néz ki.

De igen, jövünk a írásoddal, mégpedig azért, mert nem lehet érteni. Am? H? Ilyen szavak nincsenek? Ha annyira unatkozol, igazán szánhatnál némi időt arra, hogy négy-öt betűs szavakat végig kiírj! Ez nem chat, van időd írni.

Van valami, ami izgat? Az önsajnálaton és a hülyeség gyártásán kívül? Mert hülyeség azt feltételezni, hogy ez egy betegség, mikoron csak olyan lusta vagy, mint a föld.

2011. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én akkor voltam így, mikor nem volt semmi életcélom. Reggeltől estig unatkoztam, van hogy csak aludtam egész nap..

Szóval azt kellene kitalálni, mi az a terület ami érdekel, mi az amit szívesen tanulnál, dolgoznám, egyáltalán mit akarsz az élettől?

2011. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!