Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megbüntetnek?

Szerintetek megbüntetnek?

Figyelt kérdés

A sztori úgy néz ki, hogy én itt vagyok kint egy fél évig külhonban, viszont már indulás előtt nem tudtam elintézni egy rendőrségi papíromat. Tavaly júliusban volt a feljelentés, mostanra hoztak egy papírt, amin összefoglalták a dolgokat. Gondoltam írok egy levelet a bíróságnak, viszont onnan átírányítottak a rendőrségre, ahol több órás várakozás és küldözgetés után kinyőgték, hogy ma nincs bent a keresett személy, hívjam egy olyan számon, ami állandóan foglalt.


Otthon hagytam anyukámnak mindent,hogy intézze el nekem, de egyenlőre ő sem jutott semmire. Azt mondta, hogy ha majd kapok egy levelet, akkor visszaküldi ráírva,hogy külföldön tartozkodóm.

Nem akarom, hogy megbüntessenek, mert én tényleg küzdöttem, hogy valakivel beszéljek, de mindenki máshova irányított!


Ilyet lehet csinálni?


2011. jan. 26. 15:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!