Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az itt kérdezők döntő többsége...

Replicator kérdése:

Az itt kérdezők döntő többsége miért nem használja a Google-t egyáltalán, ha valamit meg akar tudni?

Figyelt kérdés
Az itteni kérdések java részére a kereső első 10 találatában ott van a helyes megfejtés. Egyszerűbb, gyorsabb, pontosabb. A válaszok is általában a így keletkeznek...
2011. jan. 29. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert annyira tufák páran (tiszt.kiv.) :S:S:S
2011. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

te miért nem használdo a gyakorikérdések keresőjét? :D

már jópáran feltették ezt a kérdést ;)

2011. jan. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

Mert a sok majomnak ennyi esze sincs, csak ide tudnak írogatni, meg jönnek a google nem dobott ki semmit.

Ha meg rákeresek akkor egyből találok választ persze.

2011. jan. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Èn pl. ha egy bevált receptet szeretnék.
2011. jan. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
jaj istenem pontosan te meg használd már a gyk keresőjét -.- és neked miért fáj az ha itt kérdeznek? max nem válaszolsz. szerintem sokkal idegesítőbb mikor valaki a googléval jön mint mikor olyan kérdez amit megtalált volna. -.-
2011. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az emberek egy része lusta, mint a föld. Viszont mások olyan válaszokat szeretnének, amik tapasztalaton alapulnak, és a google azokban nem tud segíteni.
2011. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gabimami0 ***** válasza:

a kérdések tartalmát nézd, nézz mögé, és gondolkozz el.

ez olyan oldal ami hasonlít egy fórumra, és ezt próbálják hasznosítani a kérdezők.

2011. jan. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gabimami0 ***** válasza:
100%
ha zavarnak az itteni kérdések, nem kell részt venned benne, és akkor mért vagy itt?
2011. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

na erre én is kíváncsi vagyok.én csak akkor teszek fel kérdést,ha a googleban nem találtam meg.

egy csomó kérdésre,amit feltesznek,pl:milyen az irányítása a gta pc-játéknak

ezt a googleban fél perc alatt megtaláltam,nemtudom miért nem tudják bepötyögni

(és az is más,ha valaki pl:telójátékot keres és nem tudja hogyan szedje le a gugliról az más)

2011. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!