Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A pszichiáter kikkel foglalkoz...

A pszichiáter kikkel foglalkozik? Gyerekekkel, felnőttekkel, vagy mindkettővel? És mikben ad tanácsot?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
van külön szerintem gyerekpszihiáter és felnőtt, vagy pedig mindkettővel. és abban ad tanácsot amiért felkeresed.
2011. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm :)
2011. jan. 29. 15:03
 3/8 A kérdező kommentje:
de mondjuk,például a gyerekpszichiáter olyan gyerekekkel foglalkozik,akiket megvertek,v megtámadtak,vagy családi okok miatt nem tanulnak meg ilyenek?
2011. jan. 29. 15:09
 4/8 anonim ***** válasza:

A pszichiáter orvos, valamely egyetem általános orvostudományi karán végzett olyan szakember, aki a hat éves alapképzés elvégzése után pszichiátriára szakosodott. A pszichológus ezzel szemben nem orvostudományi karon, hanem bölcsészettudományi karon szerzi meg tudását.

Tehát az első gyógyszeres kezeléssel segít rá a terápiára, a másik csak beszélget. Probléma függő, hogy melyikhez érdemes menni.

Mi a gondod, ha nem vagyok indiszkrét?

2011. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ja,és ahhoz elég ha sima orvosira járok,ugye?
2011. jan. 29. 15:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyanokkal foglalkozik, akiket elvisznek hozzá. Magatartás zavaros gyerekekkel, autistákkal, kényszerbetegekkel.
2011. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pszichiáter szeretnél lenni? Akkor általános orvosi egyetem, utána pszichiáter szakirány.

Pszichológus: bölcsész egyetem

2011. jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

15:09 nekem semmi problémám nincs,csak érdekel ez az irány :)


akkor az jó,ha a budapesti Semmelweisre járok majd? :D

2011. jan. 29. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!