Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért megy ennyire a fűtés a...

Miért megy ennyire a fűtés a Westend-ben?

Figyelt kérdés
Többször voltam mostanában, és iszonyatosan felcsavarják a fűtést, kabátban szét lehet sülni és lerakni sem lehet sehová. Van ennek valami megmagyarázható oka, vagy csak szimplán leszarják a vásárlókat?
2011. jan. 29. 17:30
 1/3 swedish válasza:
tudod vannak akik ott dolgoznak egy szál pólóban...Te meg csak kibírod hogy a kezedben viszed a kabátot arra az időre amíg vásárolsz..vagy ha kocsival vagy otthagyod
2011. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De nem kocsival vagyok, és ha mondjuk több üzletbe megyek be, akkor órákig is eltarthat a dolog, nem fogom addig cipelgetni a kabátomat. Mi van ha az egyik üzletből a másikba megyek egy nagy szatyorral? Mondjuk a C&A-ba, ahol még kosár sincs, így a felpróbálni kívánt ruhát még külön kézbe tartsam.

Egy mobilszolgáltatónál voltam, és ott azt mondta a csaj, hogy volt, hogy ők is megsültek 1 szál pólóban. Mondta azt is, hogy van nekik külön termosztátjuk, de nem működik, lekorlátozza a Westend, vagy valami ilyesmi.

2011. jan. 29. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a cuki kis vízesés teszi elviselhetetlenné ugyanazt a meleget.
2011. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!