Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon lerágott...

Szerintetek nagyon lerágott csont a vámpíros könyvek? Ti milyen könyvet olvasnátok szívesen?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem, hogy nem olyan könyvet, ami már megvan írva, hanem amilyet még (esetleg) nem olvastatok, de nagyon szívesen olvasnátok.


Fantasy, vagy inkább a valósághoz közelebb álló könyvet olvasnátok? Szerelmes (de nem csöpögős!, vagy ha valaki szereti akár azt is); kalandos; humoros; vagy drámai könyvet vennél szívesebben a kezedbe?


2011. jan. 30. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább a valóságon alapulót, szerelmest, de nem csöpögőst, kalandost, esetleg humoroost ÉS drámait ;)
2011. jan. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 M@x ***** válasza:
Humorost, nem mindennapit, különlegeset!
2011. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöldkéz. :d
2011. jan. 30. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:
drámai sci-fibe fűzött politika, filozófiai és vallási vonallal fűszerezve, a csillagközi romboló sorozathoz hasonlót csak könyv formátumban, mivel az sokkal nagyobb teret enged az írónak.
2011. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem igazából mindegy a stílus, amit eddig nem olvastam, és nem is tervezek, az vámpíros.

Amit én olvasnék szívesen, az poszt-apokaliptikus témájú, lehet benne szerelmi szál, scifi, nameg jó sok fordulat és izgalom.

Én most ezt olvasom: [link]

Nagyon bejövős disztópia.

2011. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!