Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tanároknak minek kell...

A tanároknak minek kell regisztrálniuk facebookra?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem már kezd idegesíteni. Folyamatosan figyelik az üzifalunkat, bejegyzéseinket stb.

Egyik lány egyik este sokáig fent volt, aztán rászólt a tanár, hogy nem kéne olyan sokáig facebookozni.

Állandóan azt figyelgetik a bejegyzéseink, képeink stb. alapján, hogy mikor merre járunk és mit csinálunk... (van amikor még lájkolják is vagy hozzászólást írnak)

Letiltani nem nagyon akarjuk, mert azt észreveszik.

Szerintetek?


2011. jan. 30. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem igazolnám vissza ismerősnek és letiltanám az adatlapom az idegenek elöl. Nincs más megoldás sajnos, egy tanár nem hisztizhet, mert nem igazolod vissza.
2011. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy szabad világ!
2011. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy tanár, ugyanúgy ember, mint te!
2011. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért, amiért neked is...
2011. jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 haggyámán ***** válasza:
Pontosan, nehogy már egy gyerek szabja meg, hogy egy felnőtt mit tehet, és mit nem.
2011. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem azért, de mi sem nézegetjük hogy ők épp mit csinálnak. Felőlem oda regiznek ahova szeretnének, de ne minket nézegessenek egész nap!
2011. jan. 30. 21:26
 7/7 haggyámán ***** válasza:

Nem vagy véletlenül paranoiás?

Szerintem ezernyi jobb dolguk van, mint egész nap facebookon lenni, és a több száz diákját figyelni.

2011. jan. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!