Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan osszam be az időmet?...

Hogyan osszam be az időmet? Kimaradás a suliból? Félelem legyőzés? Mind ezt hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok kilencedikes gimnáziumi tanuló.Félek az iskolától a dolgozatoktól,félek iskolába menni néha egy olyan napon amin sok a dolgozat,nem tudom le sz...ni a tanulást,elnézést a csúnya beszédért.Nekem nem elég a hármas nekem négyes kell.Az egész hetet hétfőtől péntekig végig izgulom hogy jaj hanyas lesz meg biztos rossz lesz ha hármast vagy kettest kapok bele halok,bent van pár dolgozatom és félek hogy hanyas lesz ismét,holnap is írok és sokat kell tanulni és itthol vagyok betegen tanulni akarok de nem tudom elkezdeni félek a holnaptól a dolgozatol és az évvégétől,pszichologusi segítségre lenne szügségem de sohasem jutok el!!!félek félek:(:(:(
2011. jan. 31. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálj többet foglalkozni a művészettel,mondjuk próbálj meg verset írni,bármilyen kezdetlegesen is...Vagy próbáld meg valamennyi dologban felfedezni a művészetet...

Régebben magam is sokat izgultam a jegyeim miatt,m sokszor 5-öst akartam,de nem tanultam rá eleget,és amióta úgymond művészibb lettem,nem nagyon izgatnak a jegyeim,és ennek ellenére kitűnő vagyok...csak nem izgulok rajtuk annyit...Sok sikert!:))

2011. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia Köszi megpróbálom megfogadni a tanácsod:)
2011. febr. 2. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!