Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szeretnék menni az Amerikáb...

Ki szeretnék menni az Amerikába, egész pontosan az U. S. A-ba mondjuk úgy 5-7 év múlva. Tovább lent (? )

Figyelt kérdés

Tehát nagyon szeretnék az U.S.A-ban élni, kb 5-7 év múlva szeretnék kimenni. Tudom, vannak hasonló kérdések, de most én is felteszem(bocsi, ha ezzel kellemetlenséged okozok Nektek)

Nos, tehát. Ki szeretnék menni, de nem akarok egyenlőre még ott megházasodni, sem gyereket. Nem jó az sem, hogy vagy megkapom a vízumot, vagy nem, de feketén sem jó, mert ugye ha nem jövök haza azt hiszem 3 hónap múlva, ha kimegyek turista ként, nem tanácsolnak ki, de ha hazajövök, soha többé nem mehetek vissza. Ez sem jó, mert haza szeretnék jönni úgy évente egyszer.

Tehát mi lenne nekem a legegyszerűbb megoldás? Tegyük fel, semmim nincs itthon, csak pénzem.

Köszi szépen előre is mindenkinek a válaszokat!


2011. jan. 31. 16:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!