Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen benne van valamilyen...

Ilyen benne van valamilyen szabályzatban vagy csak a tanár szopatása ez?

Figyelt kérdés
Előző hét péntek reggel indultunk el hosszú hétvégére a családdal Ausztriába négy napra, de még előtte 2-3 nappal írattam az osztályfőnökömnek egy kikérőt ezekre a napokra, szóval tudta, hogy megyek, és nem leszek ott két tanítási napon (péntek, hétfő). tegnap (hétfő) este tíz óra tájt értünk haza. a gimnáziumunkban van egy olyan tanárom aki a törit, nyelvtant és irodalmat is tanítja nekünk. hétfőn volt hogy történelem órán témazáró dolgozatot írt az osztályom ezzel a tanárral. ma (kedden) nyelvtan órán, ua. a tanár, nagy felháborodással, és szemrehányással, kérdőre von, hogy hol voltam és miért nem szóltam neki még előző héten, hogy nem leszek ott a témazáró dogán, elmondtam, hogy ausztria és hogy írattam kikérőt stb., de ez őt nem érdekli és ezért, hogy nem szóltam, külön csinál nekem egy új feladat sort, amiben sokkal nehezebb kérdések lesznek, mint a többiekében, és ehhez még hozzátette, hogy nem mondja el, hogy mikor fogok írni, hanem majd, amikor nem számítok rá, hogy a meglepetés erejével hasson (szó szerint idézem). lehet ilyet csinálni? vagy most komolyan én vagyok a hibás? értelmes válaszokat, kösz
2011. febr. 1. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából ez az a tipikus k*csög tanár, ezzel nem tudsz micsinálni, túl kell élni... tod az ilyeneknek már sok volt a krétapor.
2011. febr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem mondd meg az offőnek, és kérdezd meg, hogy ilyent lehet-e... vagy vmi normális tanárnak
2011. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Gondolom már nem aktuális a kérdés, de azért leírom...

Éppen ma beszéltünk erről az irodalom tanárommal, van is egy film róla "A kísérlet" amint az ember hatalmat kap szinte ösztönből tiporja el az alatta járót, és számos tanár ezt ki is használja. Az én angol tanárom képes volt arra hogy leadott 1 anyagot az órán és mivel dupla óránk volt a 2. már számon is kérte...

Ha gondolod olvass utána illetve youtube on fentvan a film is ;)

2013. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!