Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Lassan Valentin nap gondoltam meglepem a barátnőm valamivel. Mivel mind a ketten pár nélkül maradtunk. Valami kreatív dolfot szeretnlk, de kézügyességem eléggé korlátolt:DValakinek ötlet?

2011. febr. 2. 13:36  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

*dolgot szeretnék:)Elírtam.Lefelejettem azt is ,hogy 21/L

# 1/2Időpont 2011. febr. 2. 13:37 Privát üzenet
Menjetek el közösen egy csajos estére, sminkeljétek és fodrászoljátok egymást előtte. :)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2011. febr. 2. 21:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretnék egy könyvet írni. Már megvan az ötlet, de szükségem lenne egy oldalra, ami segít a kezdőknek. Tudnátok mondani ilyet?
Szerintetek jó ötlet az álnéven blogolás?
Szerintetek jó ötlet telefonnal egy rendes filmet készíteni?
Egy fiúbarátot keresek. Csak mint haver . Jó ötlet? Többi lent 15/L
Azt akarom kérdezni a simóm nem bir menni. Pedig már kapott új 70 es főtengely hengert c4 es csapágyak meg apróságokat de pöccre indul alapjárat faxa de nem bir menni? Valami ötlet?
A héten gólyahét a suliban és kéne egy jó ötlet. Segitetek?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!