Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
22 évesen ott tartok hogy sehol. Sikerült végre annyira összeszedni magam hogy kijavítottam a rossz érettségieredményeimet.pillanatnyilag egy okj-s képzést csinálok amiből még van egy évem.az volt a terv hogy ezt végig csinálom aztán megyek egyetemre.most viszont adódott egy olyan lehetőség hogy kimenjek au pairnek 1.5 évre spanyolországba.most nem tudom mit tegyek. Mert ha elvállalom nem tudom folyatni a sulit az egyetem is tolódik. Aztán mire hazajövök leszek 24 és van egy érettségim.igazából nagyon mennék de kezdem rosszulérezni magam hogy még nincs se diplomám se normális munkám.köszönöim elöre is.
2011. febr. 2. 16:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!