Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tud valamit Richter Flórián...

Ki tud valamit Richter Flóriánról? (Magyar Nemzeti Cirkusz) Lehet, hogy nem lesz bent a 2011-es turnéban? :´ (

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 19:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos lenne, ha valaki tudna bármilyen hasznos információt írni, mert már évek óta csak miatta járunk a cirkuszba - nagyon drága a jegy -, de hogyha nem szerepel, akkor idén már nem mennénk... :´(
2011. febr. 2. 19:07
 2/13 anonim ***** válasza:

Ezt a hülyeséget honnan vetted?

Én ismerem öket és nem hallottam ilyesmiröl hogy idén nem lesz.

2011. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Csak miatta mész?:) Ez nagyon aranyos de ha megismernéd valójában lehet többet nem mennél cirkuszba (miatta)

Elöző!

2011. febr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Hát nem tudom mi oka lehet a válasz írójának, mert én is ismerem és csak jót tudnék róla írni... Egyébként meg ha tényleg ismerné, akkor tudná, hogy valóban nem fog szerepelni az idén..., ami egyebekben az internetről is kiderül, ha vki utánanéz! Igen, sajnos nem fog Magyarországon fellépni!
2011. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Van mire nagyképűnek lennie, az az igazság. Kíváncsi lennék melyik ember nem lenne csöppet sem nagyképű azok után, hogy olyan eredményeket ért el a saját szakmájában, mint ő - van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem létezik ilyen ember a Földön.

A nagyképűség pedig nem egyenlő a bunkósággal. Lehet, hogy valaki épp olyan pillanatában kapta el, amikor rossz passzban volt. Előfordul mindenkivel ez is, én úgy gondolom. Velem is van olyan, hogy még a saját anyámat is elküldöm melegebb éghajlatra. Ettől még nem vagyok bunkó, bár az is igaz, hogy nem vagyok elit királykisasszonynak nevelve.

Flórián is egy mezei ember, aki már elmondhatja magáról, hogy ért el valamit az életben. A helyében én is nagyképű lennék.

22/L

2011. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

közel 10 éve ismerem öket.


Flórán már akkor nagyképű volt mikor még senkik nem voltak. Az aranybohócot csak most nyerte el 2-3 éve valahogy így. Amikor bennem 100%osan tudatosult hogy mennyire "buta"7 évvel ezelött volt akkor még csak álmodoztak az aranybohocról. nem volt mire nagyképű legyen.

2011. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
1.Flórián 2004-ben már ezüstbohócot nyert, tehát már 7 évvel ezelőtt is lehetett nagyképű 2.Relatív, hogy mi minősül nagyképűnek. Annyira szánalmas amikor emberek anélkül ítélnek, hogy valakit igazán ismernének (bár egy ismert embernek ezt (is) el kell viselnie, csakúgy mint a pozitív véleményeket. 3.Mindenesetre a válaszokból kiderül, hogy egyátalán nem közömbös az embereknek és ez szerintem megint pozitívum, mint sokan, akiről azt sem tudják kicsoda vagy nem érdekli az embereket. Inkább 100 irigyed legyen, mint egy aki sajnál : )
2011. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos már majdnem biztosra tudom, hogy idén nem fog szerepelni, amit nagyon sajnálok, bármilyen nagyképű is volt! :'( Ha valaki tudna valamilyen hasznos információval szolgálni, vagy leírná a véleményét Flóriánról, illetve a Magyar Nemzeti Cirkuszról, azt nagyon megköszönném, mert hiába kérdezem a cirkusz honlapján, hiába írok e-mailt, nem kapok választ a kérdésemre! :(
2011. jún. 13. 17:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Ő már lelépett.
2011. jún. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, mert szerintem nagyon ügyes volt! :S Nem tudsz róla véletlenül valamit, hogy miért "lépett le"?
2011. jún. 13. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!