Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért sokallta az árat,...

Miért sokallta az árat, hiszen még így is jelentős kedvezmény volt rajta?

Figyelt kérdés

Van egy könyvem, (képregény) vadi új*, 2000 Ft-ért vettem. Egy fórumon eladásra bocsátottam, egy lány érdeklődött, megmondtam, hogy 1400-ért viheti. Sokallta. Aztán mondtam ezret. Azt is. Mit gondolt, mennyiért adom, kétszázért?

Az ember általában azért adja el néhány dolgát, mert kell neki a pénz, nem?

*Olyan helyen vettem, ahol be volt fóliázva, egy példány volt belőle, kibontani nem lehetett. Otthon belelapoztam, de nem tetszett a sztori.


2011. febr. 3. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért sokallta mindig, hogy minél olcsóbban hozzájusson, egyszerű. Kíváncsi volt, meddig mész le.
2011. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mindig olyan árat kell megadni amiből még alkudhatnak

ezt nevezik irányárnak..


tehát hirdesd meg 2500-ért:P

2011. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, ehhez nem nagyon értek.
2011. febr. 3. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Kereskedelmi gondolkozás alapja: akarok valamiért kapni 1500 Ft-ot, meghirdetem pl. 2000 Ft-ért. Szerencsém van kapok érte 1700-at és a vevő is jól éri magát, mert olcsóbban kapta meg.
2011. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 iDev ***** válasza:
Azért akart kevesebben adni érte, mert neki nem ért meg annyit. Ha pl. nekem akarnád eladni, egy fillért nem adnék érte. Másnak meg lehet, hogy 1800-at is megér. Ne azon keseregj, hogy egy valaki drágának találta, hanem találd meg azt a vevőt, aki a legtöbbet (vagy legalábbis normális árat) ad érte.
2011. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!