Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám levarázsolni a...

Hogyan tudnám levarázsolni a kerékpáromról a lakatot? Elhagytam a kulcsot :' (

Figyelt kérdés

Egyszerű lakat, szóval semmi extra...csak elhagytam a kulcsot.Tuti fognak jönni a "persze persze" válaszok, meg az "ebből is meg lehet élni" de ez most tényleg komoly :)

valaki valamilyen ötlettel nem tudna előrukkolni?


2011. febr. 4. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán erőltetted meg az agyadat, mi?


Hogy mi nyitja? Hát, "f"-fel kezdődik, "sz"-re végződik, és fiúk szokták húzogatni.

2011. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Flex bébi, flex...
2011. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
fűrésszel nagyon nehéz átvágni azokat az acéldrótokat, és 3 flex korong szarrá megy, míg leoperálok pár darabot...az egész garázs egy lomtelep, annyi mindent próbáltam már.Még a hidegvágót is megpróbáltam.
2011. febr. 4. 20:25
 4/4 anonim válasza:
Hogy ha az első vagy hátsó villára raktad akkor csak szed le a kereket de amúgy szerintem valami erő vágó vall vagy flex-el, de ha elég tökös akkor két fa darabbal meg tudod oldani(Bear Grylls-re utalok:)
2011. febr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!