Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék holnapra náthás...

Hogyan tudnék holnapra náthás lenni?

Figyelt kérdés
Nem akarok tüdőgyulladást, vagy egyéb súlyos betegséget csak egy kicsit meg akarok fázni. Nagyon fontos lenne... életemben nem csináltam még ilyet, mindig azt vallottam, hogy nézzünk szembe a dolgokkal, de ezzel képtelen vagyok... Nem a probléma a fontos, hanem az hogy holnapra kiírjon a doki. Kérlek segítsetek !
2011. febr. 6. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem mégis érdekelne az a probléma :) egyébként régi trükk, hogy krétát kell enni, attól még a lázad is felmehet. Vagy egyszerűen ne menj, aztán később mondd az orvosodnak, hogy rosszul voltál aznap, elrontottad a gyomrod vagy találj ki valamit, akkor adni fog igazolást.
2011. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

menj ki pólóba, igyál pár pohár hideg vizet ( jéggel) ha merész vagy, esetleg mosd meg a hajat, és hagyd magától megszáradni, állj ki fürdés után, még nedvesen, törölközőben.

ha ezek nem vállnak be, gyakorlatilag jobb ötletem nincs, ami 12 óra alatt hatna.

2011. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem túl elnéző háziorvosunk van, nem hinném hogy leigazolná, kréta pedig nincs itthon :S

A probléma egy bizonyos emberrel van, akitől már aludni nemtudok. Iszonyatosan fél tőle mindenki, de nekem van is rá okom. Pénteken lesz utoljára nálunk, aztán átmegy másik suliba. Szeretném ha nem látnám többet, valahogy betegnek kell lennem.

2011. febr. 6. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:
A sòs viz/teàtól föl megy a låzad,de mivel elég pocsék az ìze igy ajànlom hogy eregy ki a hidegre pòlòban/anèlkül, tuti h beteg leszel holnapra:-D
2011. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nàthàs vok,ha gondolod ràd prüszkölhetek:-D
2011. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!