Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csináljátok ezt?

Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Tinik akik cigiztek/isztok miért csináljátok?Ill hogy szoktatok rá és miért mert én ha megdöglök sem fogom megérteni mi lehet a jó benne s.e.g.g.r.é.s.z.e.gnek lenni meg pöfékelni?Nem vagyok stréber,nem kell oltogatni csak most komolyan kíváncsi lennék.Érdekel h miért szoknak rá ennyien mi a késztetés mert most bocs de nem látom se értelmét se azt mi benne a jó mégis annyian szoknak rá
2011. febr. 9. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Valaki azért szokik rá, mert azt hiszi menő. Valaki azért, hogy levezesse a feszültséget. Az utóbbi ritkább...
2011. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
menő:ezt gondoltam de miért kell ilyen képmutatónak lenni?!
2011. febr. 9. 17:26
 3/4 szamóca. ***** válasza:

nézd "az én időmben" az volt a menő ha cigiztél, a " te idődben" meg hogy lenézik azt aki cigizik... változik a világ, és ez így van. Ma már tényleg "gáz" ha valaki dohányzik, és tényleg kinézik. ez jó egyébként, ennek még én is örülök...

őszintén, egyébként mikor én rászoktam... baráti körben mindenki cigizett. nem erősködtek hogy én is szívjam, de ez csoportszellem. mindenféle szokással és tulajdonsággal így van: ha midnenki cisnálja, nagy valósíznűséggel te is fogod. nem feltétlen képmutatásból, hanem mert azt látod természetesnek. és igen, a csoporthoz való tartozás is benne van. még ha nem várják is el, benned van az érzés hogy te is oda tartozol. tudom hogy ez mind butaság:) de így szoktnak rá az emberek...

2011. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az biztos h én nem fogom de értem amit mondasz
2011. febr. 9. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!