Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki járt már Londonban?

Ki járt már Londonban?

Figyelt kérdés

Melyik részén? Milyen volt?

Laknál-e ott?


2011. febr. 9. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én, hisz' ott lakok
2011. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdéseimre válaszoljatoook:D_ köszii;)
2011. febr. 9. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Már 3x, jövő héten utazom negyedjére. Rengeteg helyen voltam és jövő héten sem tervezek tétlenkedni. Eddig körülbelül egy hónapot töltöttem kint összesen, de még mindig töredékét láttam. Pedig aztán úgy kell elképzelni, hogy reggeltől estig én mentem... Ide, aztán oda...

Szerintem gyönyörű város, én nagyon szeretem, de amúgy is elfogult vagyok. :D

Hogy laknék-e ott? Jelen helyzetben azt érzem, hogy igen, de van egy olyan érzésem, hogy akkor egy idő után elveszne a varázsa. Viszont ideiglenesen, mondjuk pár hónapra, 1-2 évre mindenképpen kiköltöznék. :)

2011. márc. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Irány London Blog válasza:

Itt élek. Dél Londonban, Peckham-ben. Jó itt. Egész jó környék. Szívesen lakom itt.

Jártam már észekon, keleten és nyugaton is. Nyugat "jobb", de vannak gyengébb részei is mint pl Acton. Kelet lelakottabb, gyárnegyedesebb, de nem lehetetlen.

Dél London nyugati része puccos: Wimbledon és Richmond. Dél és dél kelet megint lelakottabb.

Brixton az egyik legdurvább negyed (hírből) de ennek is vannak egész jó részei. van bűnözés, de van bűnüldözés is és az egész város (összes busz) be van kamerázva...

Azért vigyázni kell mindenhol éjszaka, de nekem még nincs negatív tapasztalatom ezzel kapcsolatban

2011. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is, én is, én is! London, Canterbury, Windsor. Laknék ott, de akkor nem néznék szét, csak rohannék suliba pl.
2011. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!