Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és szinte...

13 éves vagyok és szinte minden nap maszturbálok. Egézséges? Nem lesz bajom?

Figyelt kérdés
Légyszi segitsetek.Le szeretnék szokni rolla de sehogysem sikerül.Mondjátok meg pls hogy hogy szokjak le rolla:)
2011. febr. 10. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Miért akarsz leszokni olyasmiről ami nem káros és jól esik?

... majd úgyis jön egy srác aki leszoktat :D

2011. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van:) csak hallotam olyanokat hogy nagykoromba majd túl ahamar el fog menni a kedvem tölle meg ilyenek.Jöhetne már az igazi.:S
2011. febr. 10. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem inkább tanuljál meg helyesen írni, vagy ha már mindenképpen maszturbálni akarsz akkor azt egy nyelvtankönyvvel tedd. nem értem, én 16 vagyok és mégsem csinálom, valahogy én megvagyok nélküle is. tényleg, belehalnál ha abbahagynád.
2011. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

19:29 vagyok

Kérdező: az igazi nem létezik, ne csinálj ilyen hülyeségeket mint a környezetemben élő lányok, hogy 18 évesen férjhez mennek meg ilyen baromságok, mindenki ezt csinálja, ne akarj tömegcikk lenni, inkább válaszd a karriert.


a 16 éves lánynak meg: nem tudod miről van szó, amíg nem próbáltad, a szex vagy maszturbáció igen is jó hatással van és akár ihletet is adhat bármihez.


17/F

2011. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A legutóbbi válaszolonak:

Köszönöm szépen,és teljesen igazad van:)

a 16 éves lánynak meg: Tényleg miért nem probálod ki és akkor meg tudod hogy miről is beszélünk valójában..

2011. febr. 11. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!