Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Skinhead lány szeretnék...

Patryckya kérdése:

Skinhead lány szeretnék lenni! De hogy öltözködjek? Hogy viseljem a hajamat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Leginkább sehogy.
2011. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ugyan miért akarnál az lenni szivem ?
2011. febr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha innen tájékozódsz, nem leszel autentikus, az biztos. Ne legyél divatmajom...
2011. febr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés! Én még ott tartok, hogy valaki valamilyen, és az emberek ez alapján tartják, jelen esetben, skinheadnek. Ha azt írnám, hogy a skinhead jelentése bőrfejű (egyébként tényleg az), akkor letolatnád nullásgéppel a hajad? Egy szerepet akarsz játszani, de fogalmad sincs, mi is a szerep?
2011. febr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Farsangra gondolsz?
2011. febr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
azért arra kiváncsi lennék, hány éves vagy, és tudod-e mi az a skinhead. le kell borotválnod a fejed, hiszen az a skinheadeknek a lényege.
2011. febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Google pötyögd be és nézd meg ők hogy öltözködnek.


Amúgy igaza van az előttem szólóknak 1. a skinhead bűrfejűt jelent, 2. így nem leszel autentikus.


Ha pasi miatt csinálod, akkor ne tedd... hidd el hogy az ilyen alter, skinhead, punk, hungarista, rocker srácoknak is a csinos lányok jönnek be, mintsem amilyen stílusban nyomulnak ők...

2011. febr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Attól, hogy skinhead még nem kell lány létére levágnia a haját. Vannak hosszú hajúak is, akárcsak én. A tar fejet meghagyom a fiúknak.


Bakancs, farmer, vagy fekete gatya, nemzeti póló (vannak kifejezetten női szabásúak) A hajad meg tök mind1 csak ne rózsaszín.... xD


[link]

[link]

Szerintem ez tök jó (nekem is ilyesmi): [link]

2011. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 skinhead.anita válasza:
100%

Haj:

Nők: Hátul rövidebb, elöl a homlokig ér. A pajesz hosszabbra hagyva.

Felsőruházat:

Elegáns ing vagy galléros póló, V-alakú pulóver, gyakran mellény.

Kedvelt márkák?Ben Sherman, Fred Perry, Lonsdale, Burlington, Ralph Lauren, Merc, Jaytex, Henri Lloyd, Timberland, Brutus, Burberry.

Kabát:

Harrington, MA1-s bomberdzseki, farmerkabát, hosszabb kabátok (crombie-k). Márkák: Alpha, Knightsbridge, Levi's, Lonsdale stb.

Nadrág

Általában kék farmer, vagy terepnadrág.

Általában Sta Press, egyenes szárú Levi's vagy Wrangler farmernadrág, fehér színben is, a Mechanikus Narancs alapján. Jobboldali skinheadek köreiben népszerűek a katonai nadrágok és terepszínű álcanadrágok több változata.

Cipő

Fekete bakancs.

Eredetileg katona- vagy acélbetétes munkásbakancs, később Martens bakancs, főleg (cseresznye)piros és fekete színben, acélbetéttel, amit nem ritkán fegyverként is alkalmaznak. Tradicionális skinhedek ritkán hordják az acélbetétest. Ők esküsznek a klasszikus 1460-ra. A bakancs a szubkultúra munkás jellegére utal, tetoválásként és más ábrázolásokon is gyakran feltűnik. Esetenként használnak Loafer cipőket, ha a helyzet úgy kívánja pl: Ska clubokban, vagy ahol elegánsan kell megjelenni.

Tetoválások:

skinhed, hooligan, working class, 1969, A.C.A.B. feliratok, skinhed lány ábrázolások, bakancsrajzok, keresztbe tett kalapácsok, zenekarok logói, nemzeti és lokálpatrióta zászlók, futballcsapatok címerei, trojan logó, pókháló, matrózcsillag stb.


De amúgy ha tényleg skinhead akarsz lenni akkor tudd meg, hogy nem a külső számít hanem az, hogy mit érzel legbelül... :))

Na remélem segítettem.

Ja és KITARTÁS BAJTÁRSAK!!!

14/88!

2012. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Skinheadlány vagyok. 2 évvel ezelőtt még felhajtottam a farmert,a hajam rövid volt,inkább csak ingbe jártam,nadrágtartó....de ezek a külsőségek mára a legkevésbé sem érdekelnek.

A hajam megnőtt,a bakancs és a nadrágtartó a szekrényben,a szívem pedig még mindig a helyén.

Szóval,nem a bakancs teszi a skinheadet! :)

2012. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!