Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez nem balaset veszélyes?...

Ez nem balaset veszélyes? Szabadna igy hagyni egy ilyen forgalmas, és hosszú járda szakaszt? (Terézkörút)

Figyelt kérdés
Tegnap jó sokat gyalogoltam a körúton oda vissza.Majdnem a nyakamat törtem ki egy kb.7cm-es lukba belelépve.Majd feltünt,hogy a járda szakasz szinte csak lukakból,gödrökből,kitört felületekből áll.Nem szégyen ez,egy főváros kellős közepén?A 7 ker Önkormányzat evvel miért nem foglalkozik?Minden sza@ért büntetik a lakosokat,nekik nem járna büntetés ezért?Vagy erre sincs pénz?De novemberben,a fagyok elött két nappal,árvácskák beültetésére volt pénz az egész 7 kerület közterein?Normálisak ezek?
2011. febr. 12. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, az úttestet valamilyen mértékben kénytelenek karban tartani, mert ott fizetni kell, ha valamilyen kár történik egy kátyú miatt. A járda esetén nem tudom, hogy van-e kártérítés, ha kitöröd a bokád. Mindenesetre itt nálunk, Csepelen is az a szokás, hogy a járdákat, bringautakat meg mindent, ami nem úttest, azt le se ****.
2011. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De komolyan mondom,azonkivül,hogy az embernek szó szerint kitörhet a bokája,még szégyelni való is.Olyan büszkék vagyunk a Fővárosra,meg az idegenforgalom,meg stb.stb.Hát ezt nem szégyenlik?Kacskaringókba kell menni,hogy ne ess el,ez azért gáz,nem?
2011. febr. 12. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!