Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szülinapi bulit szervezek,...

Zebra13 kérdése:

Szülinapi bulit szervezek, 'vörösszőnyeg party' a téma. Ötletek díszletnek, stb?

Figyelt kérdés
A szülinapi bulimat tervezem. (nyáron lesz, tudom hogy még van időm, de nem akaarom úgy elrontani, mint a tavalyit...)
2011. febr. 12. 13:42
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

hehe xD

júniusban lesz szóval valami udvari dolog lesz. a grillezés jó ötlet?

2011. febr. 12. 17:17
 22/35 A kérdező kommentje:

ja , amúgy kösz a többi ötletet :D

a ferrero rosé jó ötlet, de biztos nagyon drága :( amúgy a csokiszökőkúton gondolkodtam, dde azis biztos eléggé pénzes dolog. szóval valami olcsóbb kell.

2011. febr. 12. 17:19
 23/35 szamóca. ***** válasza:
a grill vicces de mi köze a szőnyeghez?
2011. febr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 böiler ***** válasza:
Nem látszik annyira, ha kilöttyen a kannás.
2011. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

nem tudom mi köze a grillnek, csak úgy eszembe jutott.

hát szerintem úgy lesz, hogy

vörösszőnyeg = csinos ruha -> fotózkodás a vörösszőnyegen, avagy party képek.

aztán lehet hogy felállítjuk valahogy a (lyukas -.-) medencénket xd


ja és csak mondom, nem lesznek punkok, se sár, se alkohol! ezek fontos szempontok az ötletekhez. valami NORMÁLIS, ELEGÁNS bulit szeretnék. a zebra jó ötlet. xD

2011. febr. 12. 17:39
 26/35 szamóca. ***** válasza:
a legtöbb szülinapom alkalmával güriztem előtte két hetet hogy legyen kannsáborra, nem hogy zebrákat vittem oda. főleg 5 főre, ugye ezt te sem gondoltad komolyan?:D
2011. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 szamóca. ***** válasza:
"Nem látszik annyira, ha kilöttyen a kannás." > azért vörös a szőnyeg. azon a hányás is máshogy mutat, mennyivel elegánsabb
2011. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 haggyámán ***** válasza:

Esetleg szólhatna majd valami zene, de mindegy milyen, részegen már nem fog számítani. :DD

Na, ezért nem fogok én ma berúgni Dürerben.. :D

2011. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 szamóca. ***** válasza:
dürerről jut eszembe... legyen csocso is. anélkül nem mehet. és élőzene:D
2011. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 böiler ***** válasza:

Elmesélem, hogy én hogyan ünnepeltem a születésnapomat.

Elvileg nyáron születtem, Júliusban. Az elég fasz@, meleg van, a cicik kint vannak, szoknyában minden női egyed, szóval jó az.

Nagymuternak van egy háza, és éppen nem volt ott... Fateromnak meg volt/van kulcsa hozzá. Hát mi kell egy szexrávágyó fiatalnak több, behúztam a kulcsokat. Abban a reményben, hogy lesz majd kit húzni.

Elvileg 6 embert hívtam meg. Mindenki hozott egy táskányi alkoholt, meg cigit. Attól függően, hogy ki mit akart inni, szívni. Meg chipsek, ilyenek. Hogy legyen mint hányni.

Egyik spanom hozott 5 kurv@ nagyon hangosan szóló hangfalakat. Ami mellett nem hallottam a 150W-os erősítőmet... Szóval jól szóltak.

Kb. 5-kor vettük birtokba a rezidenciát. Rá 20 percre már jöttek a szomszédok... Oké, lesz@rtuk őket. Érted, 1 napot kibírnak. A folytatás kicsit nagyon durva lett. Viszont jó volt.

2011. febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!