Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ahhoz, hogy matematikus...

Ahhoz, hogy matematikus legyek, a matekon kívül még milyen tantárgyak kellenek a továbbtanuláshoz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 20:10
 1/8 anonim válasza:
0%
Semmi ! A matematikusnak szőrnyen kell tudnia a matematikát. Iszonyatosan vágnia kell mindent bizonyításokat stb, aztán pedig semmire nem lesz jó. Ez az a tök felesleges diploma.
2011. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és milyen egyetemen van ilyen szak??
2011. febr. 12. 20:34
 3/8 A kérdező kommentje:
am köszi a választ :)
2011. febr. 12. 20:34
 4/8 anonim válasza:

"Tök felesleges diploma" ?? Remélem nem... Kr, h annyi mindent mondanak az emberek, és már azt sem tudom, h kinek lehet hinni... :/


Amúgy én is matematikusnak készülök, legalábbis még fontolgatom :). De fent van a listán.

Ahogy az órarendet láttam, lesz majd (ha jól emlékszem) 4. vagy 5. félévben fizika, mondjuk nem tudom mennyire mélyen, de azért jobb odafigyelni fizikán is :)

2011. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igen, megkérdeztem a fizikatanárom, azt mondta továbbtanuláshoz jó bármilyen term. tud tantárgy, és hogy van benne kvantumfizika meg mittoménmi :DD

mellesleg ja lehet hogy felesleges, de azért nem keresnek rosszul:DD

2011. febr. 18. 22:06
 6/8 anonim válasza:

Második vagyok :)

Te miket hallottál erről a szakról? Egyre valószínűbb, h majd ezt írom be első helyre, de nem nagyon tudok róla túl sok mindent... azt elolvastam, amit itt az oldalon írnak, de annyira megoszlik az emberek véleménye... Te úgy tudod, h jól keresnek? És könnyű munkát találni, vagy nem keresnek sok matematikust?

2011. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2011. márc. 16. 22:13
 8/8 A kérdező kommentje:
kkérdeztem az egyik tanárom, ő azt mondta jólkeresnek, sok helyen el lehet helyezkedni stb... én se tudok sajnos sokmndent :S
2011. márc. 16. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!