Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Na szerintetek mi lesz Oli...

Na szerintetek mi lesz Oli vagy Béci?

Figyelt kérdés
Kinek szurkoltok és szerintetek ki megy vissza.Remélem nem az a csicska Béci
2011. febr. 12. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Egyiknek se.
2011. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jajj de széjjelcsapnám azt a Bécit
2011. febr. 12. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
na én pont annak a "csicska" Bécinek szurkolok....de fogadok hogy az Olivér megy vissza :/:)
2011. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát rohadtul remélem.!! Húzzon a fa*szba a Béci.
2011. febr. 12. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Béci tök normális és nagyon rendes. Minden játékan benne van, vigyáz, törődik a húgával, fontos neki a családja. Olyan értékeket képvisel, mármint ami így képernyőn átjön, ami példaértékű. Egyébként pedig látszik rajta, hogy szeret nevetni, viccelődni, hülyéskedni. Szóval mindenben benne van, de normál határok között.

Olivér pedig csinálja a műsort, olyan kitörései vannak, hogy csak csodálkozok. Imád hülyéskedni, korábban ő volt a villa mókamestere, de mostanság ellaposodott. Már nem olyan, mint régen volt. Először sem volt annyira szimpatikus, de ez az újabb Oli még rosszabb. Az amit mostanság művel nagyon csúnya dolog! Van egy barátnője, akit elvileg nagyon szeret és feleségül akar venni, közben pedig enyeleg az Anival. + még a Szandikának is bejön. Az Anikó miatt elhanyagolta Évát, Szandikát és Alekoszt. És vajon mit gondolhat kintről a barátnője?


Szóval akárhogy is nézzük sokkal inkább menjen vissza Béci:)

Mindenki jobban járna úgy:)

Hajrá Béci:) *.*

2011. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mit képvisel a Béci??xD Definiálhatatlan köcsög.:DxD nézd meg milyen volt mielőtt megszavazták hogy ő a villa császára. avyg mi. Észre se vettem hogy ott van.Meg nézd meg milyen volt a villában,meg milyen szemét bunkó paraszt volt most kinnt.Na akkor nem is tudom ki taktikázik:DxD Szerintem a vv itt saját magát húzta le a slozin.Úgy lefog esni a nézettség hogy csak na.Mivel ez már megvolt beszélve hogy az Oli marad kinnt.Egyik adásba elszólta magát.:DxD
2011. febr. 12. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!