Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kék szellem? (Részletesen lent)

Kék szellem? (Részletesen lent)

Figyelt kérdés

Én sem hittem el de egy ismerős lakásában furcsa jelenségeket észleltünk! Kezdődtek a hidegrázásokkal egyre kellemetlenebbül éreztük magunkat a párommal.Aztán el keztünk kék foltokat folyásokat az ajtón fekete árnyakat mozogni eggyik szobától a másikig. Volt, hogy felkeltem,hogy valaki meghúzza a hajam de melletem csak a párom volt aki úgy szint aludt. Hallotunk kopogásokat az ajtón és műanyag flakon kattogásokat mikor a szobában egy flakon sem volt! A fürdőszobában a hajkefémet dobálta valami / valaki! Kettőnkön kívűl még többen is mondták, hogy hallotak láttak különös dolgokat és a legtöbbüknél is megejelentek a kék alakok! Az ott lakó srác nem nagyon hisz ebben az egészben és nem nagyon érdekli ez az egész! Kérlek ha tudtok válaszoljatok engem nagyon érdekelne mi ez az egész! Leginkább a kék-et nem értem...


Előre is köszi! :)


2011. febr. 14. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
nem létezik szellem. honnan veszed h a hajkefédet dobálják??? képzelődtök...
2011. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha akarod megírom e-mail-ban a címet! tölcs el ott egy hetet azt majd rájösz én sem gondoltam volna h esetleg életembe szembesülök ilyen dolgokkal ez nem film ez tényleg megtörtént
2011. febr. 14. 19:21
 3/4 anonim válasza:
fogj egy légycsapót és próbáld meg agyoncsapni... ha nem működik szerezz be valami nagyobb fegyót, pl rpg-t, vagy mp40-et és minden oké lesz:)
2011. febr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Segítséget kér, vagy kapcsolatba akar lépni valakivel esetleg?
2012. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!