Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fülbevaló szúráshoz 1 tűt...

Fülbevaló szúráshoz 1 tűt használtunk, ebből baj lehet? Legjobb barátnőmmel 6-6 fülbevalót szúrtunk a fülünkbe, minden szúrás után megégedtük a tűt és fertőtlenitettük *betadinnal* milyen bajok merülhetnek fel ebből? és mi az előjele, ha baj van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy baj lehet,nem véletlenül csinálják ezt szakemberek.Az csak egy dolog,hogy egy tűt használtatok 12 lyukhoz,de tudjátok,hogy hová szúrtatok,mert én laikusként nem tudom például az akupunktúrás pontokat.Ebből is lehet probléma.Mindenképpen megmutatnám egy szakembernek.
2011. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szamóca. ***** válasza:

ha leégettétek nem lesz bajotok. bár tényleg nem szerencsés ugyanazon tűvel szúrni, esetleg vérmérgezés (futó fekete csík) de nem lesz ilyen :)

elsőnek: laikusként te nem tudod, szerinted egy kozmetikus tudja aki lövöldöz fülbe? foggalma sincs róla. még a piercingesnek se sok, mivel minden ember füle teljesen más, és máshogy helyezekdnek el a pontok.

2011. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a barátom, nekem 2 x szúrta a számat , magának , ki szturta szemöldökét, a száját 5 helyen az orrát 3 helyen a fülét sok helyen, fűl-tágító is mindkét fülbe, csak magának ő csinálta, elkezdte és minden 2. héten újabb fém volt a fejében, és aztán megfogta magát és átszúrta a nyelvét, szóval ne beszélj nekem a pontokról.. -.-


a barátnőm magának, a száját 7 helyen, a nyelvét , az orrát a szemöldökét a szeme alatt csak úgy, a mellét és a köldökét szúrta magának, szintén ne beszélj a pontokról...


ha jólesik csináljátok, de egy valami oké , a nyelvnél tényleg vigyázni kell a pontokra, annyi a lényeg , hogy ne egy tűvel (lehetőleg) ;)

2011. febr. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamóca. ***** válasza:

vannak pontok fülben is, és "vigyázni" kell vele, de mindegy hogy ki csinálja ugysem tudja pontosan hol vannak..

erre külön oktatás van, azt meg nem járták ki

2011. febr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük a válaszokat:) Megnyugodtam :p
2011. febr. 15. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
most mentem el szúratni a fülemet, kezembe adtak egy tollat jelöljem be , hogy hol akarom, bejelöltem és szúrták is, ennyit a pontokról......
2011. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!