Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova tűnt a vaterás eladó?...

Hova tűnt a vaterás eladó? Talán megijedt?

Figyelt kérdés
barátnőm nyert a vaterán egy tally weijl farmert 1 ft-ért,valentin nap előtti napon fel is hívtam az eladót hogy esetleg a közeljövőben nem jár e pesten(fejér megyei) azt mondta 14.én jön fel a keletihez akkor rudnánk találkozni. Mondtam hogy az tökéletes felmegyek érte(én is 50kmre lakom pesttől) 3-4 fele találkoztunk volna,fél 3ra odaértem próbáltam elérni de nem reagálta smst írtam,hívtam sokszor de semmi,fél5ig vártam,hátha csak késik,de semmi... Ma sem veszi fel a telefont,és emailjeimre sem válaszol. Sajnos volt már olyan eladóm a vaterán aki nem akarta 1 ft-ér odaadni a terméket és azt hazudta hogy már eladta a teszveszen persze ott volt a termék de nem vették meg,ezután bevallotta hogy ennyiért nem fogja odaadni,adtam neki olyan negativot hogy csak úgy zörgött... Miért indít el vmit 1 ft-ról ha benne van a pakloban hogy annyiért is elmehet? (mellesleg ez csak egy nyaklánc volt) visszatérve a tegnapi naphoz,mikor 1 ftért nyerünk valamit midnig adunk a termékért egy táblás csokit többnyire milkát mert nincs pofám ingyen elfogadni... Félek a bosszúnegatívtól mivel közel 200 pozitív mellett nem akarom azt látni,mit tegyek? Az eladót nem tudom elérni sehogy... Dühös vagyok!
2011. febr. 15. 11:32
 1/2 A kérdező kommentje:
mellesleg mi is adtunk már el 1 ftért ruhát és abszolut korrekt módon ingyen odaadtam a nyertesnek! Mit lehet tenni ezek ellen?:(
2011. febr. 15. 11:34
 2/2 anonim válasza:

Sajna sok ilyen van. De örülj neki, hogy nem utaltál át nagyobb összeget és úgy nem kapod meg a terméket. :)

Amúgy ha adhatsz neki negatívat.Írj a kapcsolatfelvétele a vaterának, így ha visszakapod a negatívat bizonyos esetekben törlik azt. De mindenképp írj nekik szerintem. Az eladónak meg hogy ha nem jelentkezik x napon belül negatív értékelést adsz.

2011. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!