Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan a nádvágó büdös fenéből...

Honnan a nádvágó büdös fenéből jön az a szöveg, hogy "mindig minden körülmények között"?

Figyelt kérdés
Már sokadszor olvasom itt GyK-n, és érezhetően nevetni kéne rajta, a kommentelők szmájliznak is bőven, de fogggalmam sincs, hogy miért. Világosítsatok fel könyörgöm!!!
2011. febr. 15. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
ValóVilágból, Alekosz hülye szövege. Szerintem már lejárt szöveg.
2011. febr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Való világból

[link]

2011. febr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem csoda, hogy nem értettem. De most már "műveltnek" számítok! Köszönöm a segítséget!
2011. febr. 16. 00:00
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Jajj én sem értettem először.. Szerintem baromi gáz aki ezzel poénkodik, meg az is aki viccesnek tartja. Primitívek.... -.-
2011. febr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Honnan a kékszagú darabos lótúróból jön az a szöveg, hogy a "nádvágó büdös fenéből"?
2011. febr. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Angolbol lett atveve. Szo szerint leforditva.

"Always, under any condition".

2011. febr. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!