Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ember az, aki nem ad a...

Milyen ember az, aki nem ad a barátnőjének 100 forintot másnapig kölcsönbe, hogy tudjon venni magának süteményt?

Figyelt kérdés
Nem, nem 100 forintba kerül, ennyivel kellett volna kiegészíteni.
2011. febr. 16. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy szegény, vagy nagyon skót :)
2011. febr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem valami kedves... Lehet hogy azért nem ad, mert már volt máskor valamilyen rossz élménye mással, hogy nem adták vissza amit kölcsönkértek tőle. Bár mondjuk 100 ft még nem a világ, főleg ha a barátnőjéről van szó...
2011. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én már jártam úgy még középsuliba, hogy az egyik oszt.társunk folyton csak egy 100ast kért, hogy szendvicset vehessen a sulibüfében. azt mondta, hogy másnap visszaadja. na hát azóta is adja... én egyszer adtam neki, utána soha többet. persze legjobb barátnőimnek adtam, ha nekem is volt "feleslegbe". de ők másnap, vagy még azon a héten visszahívtak szendvicsre.
2011. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg vigyázni szeretne az alakodra.
2011. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!