Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg ha valamit szeretnénk,...

Tényleg ha valamit szeretnénk, hogy összejöjjön akkor színnek megfelelően kell öltözködjünk?

Figyelt kérdés

tehát hogyha mondjuk narancssárgában vagyunk akkor az vágy fokozó,a zöld szerencse,kék nyugalom,fehér tisztaság....stb

Ebben én nem igazán hiszek de kíváncsi vagyok mások véleményére is


2009. febr. 12. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog,hogy,nekem édesmindegy milyen szinű ruhát veszek fel,ha akarom összejön amit szeretnék ha akarom nem.

Én nem hiszek az ilyen hókuszpókuszokban.

Mások meg hiszik hogy ez így van erősen odakoncenrálnak és vagy-vagy. Aki ismeri a jelentéseket és hiszi hogy így van betartja a játékszabályokat és szín szerint öltözik.

2009. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a tudat a lényeg de nagyban meghatároznak a színek tudat alatt...tehát elvileg igen...jó ha tudsz tudatosan öltözködni...de kell az h higgy abban amit el akarsz érni és tudatosítsd magadban a célt ..a színek max segítenek ennek elérésében
2009. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!