Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség, két kisbabára...

Segítség, két kisbabára egyszerre hogyan lehet megfelelően vigyázni, megosztani a figyelmet, tapasztalat valakinek, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Az egyik 5 hónapos, a másik 3, mit lehet csinálni, ha mindkettő sír egyszerre, eddig csak egyre kellett vigyáznom, de azt ölbe vettem, kenguruba tettem, de két gyereknél ezt nem fogom tudni megcsinálni. Mi a megoldás?
2011. okt. 29. 20:06
1 2
 1/13 Kondor Judit ***** válasza:
Az egyik kengurúba másik a kocsiba legyen,én így oldottam meg.
2011. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az egyik 5 hónapos a másik meg 3 hónapos? Vagy a másik 3 éves?Minek kocsi már a nagynak? Ha mégis kell akkor vagy szerezz egy tesokocsit,vagy egy kengurut. Vagy egy bébiszittert:-) Nekem mindhárom van,igy nem megoldhatatlan feladat a 16 hónap korkülönbség:-) Bár az elején majdnem kihullott a hajam. Ha a nagy már oviban van akkor "sima ügy". hs még nincs add be gyorsan,vagy vegyél sok sok nyugtatót:-) Bocs ma valahogy nagyon szellemes vagyok. Most esett le,te nem baby sitter vagy és tényleg egy 5 meg egy 3 hónaposra vigyázol??? Merta kkor annyit tudok mondani hogy hangold össze a napirendjüket,ne szoktasd egyiket sem kézbe-kenguruba ha nem muszaly,szerezzetek pihenőszéket.
2011. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha sírnak,akkor meg kell keresni az okát,és azt megszüntetni.Lehet h éhes,fázik,kakás,stb.Ha csak anyahiánya van,és azért sír,akkor a ringatás,hintáztatás jó megoldás lehet,beleteszed őket pl. babahordóba,és hintáztatod őket benne(ha rendes babahinta nincsen).Én így csináltam.Ott a cumi is,mint lehetőség.Lehetőség szerint egyszerre kell őket etetni,altatni,stb,akkor könnyebb dolgod lesz.Etetésnél kitámaszthatod őket,és úgy isznak cumisüvegből,vagy pelenkával felpolcolod a cumisüveget a baba elé(csak felügyelettel!!)Amúgy szerintem ne ijedj meg,nem nagy cucc!

Ikres anyuka

2011. okt. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves 2., igen én vagyok a babysitter. :)) Az az egyik 5, a másik 3 hónapos. Na most eddig csak egyre vigyáztam, de majd kettőre fogok egy hónap múlva. Két család gyerekére egyszerre, szóval ha valaki nem értené, hogy lehet az egyik 5, a másik 3 hónapos. Az 5 hónapos is szokott sírni, meg sokszor beteszem a székébe és sír, az ágyába, ott is sír, szóval olyankor fel kell vennem, különben sose fárad el, hihetetlen mennyi energiája van. Nem tudom ezt két gyereknél majd megcsinálni.
2011. okt. 30. 02:39
 5/13 anonim ***** válasza:
mÁSODIK VAGYOK. hÁT EZ DURVA. Hány orát dolgozol naponta?
2011. okt. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért is durva, kifejtenéd, kíváncsi vagyok. Egyébként tényleg tartok az egésztől.
2011. okt. 30. 08:38
 7/13 A kérdező kommentje:
Most 5 órát dolgozok egy nap, de 10 lesz hamarosan.
2011. okt. 30. 08:39
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egy családnál dolgozom és ott van ez a kutya, mondták angolul, hogy mi a neve, de nem tudtam az alapján. Nagyon barátságos, csak szerintem kicsi neki az a lakás.
2011. okt. 30. 09:09
 9/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat,az utóbbit nem ide szántam.
2011. okt. 30. 09:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Még kutya is van?? Hát ez csucs:-) Azért irtam hogy durva mert tényleg két felé kell megtanulnod szakadni,sok szerencsét:-)
2011. okt. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!