Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tartunk még mindig...

Miért tartunk még mindig ebben az óvodás korszakban?

Figyelt kérdés

Van néhány befolyásos "barátnőm" akiknek elég csak bogarat ültetniük a fülembe, hogy elvegyék a kedvem sokmindenkitől.Legtöbbször ha kinézek egy új fiút magamnak,de nekik nem jön be, keményen leszólják előttem.Volt már,hogy megmondtam,hogy NEM vagyok kíváncsi a véleményére, de akkor jött a hátam mögött kibeszélősdi.Szánalmasak ők is,de az is,hogy ilyen könnyen befolyásolható vagyok.

Hogyan tudnék változtatni ezen?

16-lány


2011. febr. 17. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne mesélj nekik semmit és kerüld a társaságukat. Ne szolgáltasd ki magad nekik, ők nem igazi barátnők!
2011. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell ilyen embereknek beszamolni arrol, hogy neked ki tetszik meg ki nem, hisz tudod, hogy ugyis csak leszoljak vagy kibeszelnek. Nem igazi baratnok. Amugy probald elkuloniteni a joindulatu tanacsot a rosszindulatu leszolastol. Ez fontos.
2011. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!